Siirry sisältöön
×

Yhteystiedot

Suomen kieli ja kirjallisuus

Senni Haapavaara

senni.haapavaara@tyk.info

Tero-Matias Junnila

tero.junnila@tyk.info

Hannele Junttila

hannele.junttila@tyk.info

Vuokko Koskivirta

vuokko.koskivirta@tyk.info

Rosanna Paloheimo

rosanna.paloheimo@tyk.info
suomi toisena kielenä

Jouni Vedenoja

jouni.vedenoja@tyk.info

Kielet

Marianne Autio

marianne.autio@tyk.info
ruotsi

Marjo Fränti

marjo.franti@tyk.info
ruotsi, saksa

Laura Helminen

laura.helminen@tyk.info
englanti, ruotsi

Maija Karvinen

maija.karvinen@tyk.info
saksa, ruotsi

Maarit Kostamo

maarit.kostamo@tyk.info
ranska, englanti

Sirkka Leppäluoto-Dupont

sirkka.leppaluoto-dupont@tyk.info
espanja, ranska

Timo Mäkelä

timo.makela@tyk.info
englanti

Annamaria Niemelä

annamaria.niemela@tyk.info
englanti, ruotsi

Silja Pajula

silja.pajula@tyk.info
ruotsi

Kaisa Rajalahti

kaisa.rajalahti@tyk.info
englanti, ruotsi

Tiina Rautiainen

tiina.rautiainen@tyk.info
englanti, ruotsi

Heli Simola

heli.simola@tyk.info
englanti, ruotsi

Outi Suominen

outi.suominen@tyk.info
venäjä, englanti

Matemaattiset aineet

Eila Eronen

eila.eronen@tyk.info
kemia, matematiikka

Valtteri Isaksson

valtteri.isaksson@tyk.info
matematiikka, fysiikka

Petter Kinnunen

petter.kinnunen@tyk.info
matematiikka

Anu Kivistö

anu.kivisto@tyk.info
matematiikka, fysiikka, kemia

Janna Leskinen

janna.leskinen@tyk.info
fysiikka, matematiikka

Markus Luomajoki

markus.luomajoki@tyk.info
fysiikka, matematiikka

Jussi Talja

jussi.talja@tyk.info
matematiikka, terveystieto

Tarja Tapio

tarja.tapio@tyk.info
matematiikka

Elina Ylitalo

elina.ylitalo@tyk.info
matematiikka, kemia

Reaaliaineet

Maija Elopuro

maija.elopuro@tyk.info
biologia, maantiede

Katri Halmes

katri.halmes@tyk.info
biologia, maantiede

Jarkko Halkonen

jarkko.halkonen@tyk.info
historia, yhteiskuntaoppi

Lari Heino

lari.heino@tyk.info
uskonto, psykologia

Enni Huhtala

enni.huhtala@tyk.info
uskonto

Eenariina Hämäläinen

eenariina.hamalainen@tyk.info
elämänkatsomustieto, filosofia, historia, yhteiskuntaoppi

Antti Kilpijärvi

antti.kilpijarvi@tyk.info
elämänkatsomustieto, filosofia, historia, yhteiskuntaoppi
opiskelijakunnan ohjaava opettaja

Saanamaria Lefort

saanamaria.lefort@tyk.info
psykologia

Martti Leinonen

martti.leinonen@tyk.info
historia, yhteiskuntaoppi

Miitta Ojell-Järventausta

miitta.ojell-jarventausta@tyk.info
psykologia

Harri Päiväsaari

harri.paivasaari@tyk.info
historia, yhteiskuntaoppi, filosofia

Jussi Talja

jussi.talja@tyk.info
terveystieto, matematiikka

Taito- ja taideaineet

Juha Brusila

juha.brusila@tyk.info
kuvataide

Outi Huovinen

outi.huovinen@tyk.info
liikunta

Harri Marttila

harri.marttila@tyk.info
musiikki

Leena Tanhua

leena.tanhua@tyk.info
musiikki

Ilmaisutaito

Juha Brusila

juha.brusila@tyk.info
kuvallinen ilmaisu

Hannele Junttila

hannele.junttila@tyk.info
puheilmaisu

Simo Järvinen

simo.jarvinen@tyk.info
teatteri-ilmaisu

Lotta Kaarla

lotta.kaarla@tyk.info
tanssi-ilmaisu

Sirke Lääkkölä

sirke.laakkola@tyk.info
teatteri-ilmaisu

Harri Marttila

harri.marttila@tyk.info
musiikki-ilmaisu, esitystekniikka

Katri Metso

katri.metso@tyk.info
maskeeraus

Meeri Mutanen

meeri.mutanen@tyk.info
tanssi-ilmaisu

Petteri Saari

petteri.saari@tyk.info
elokuvatyö, esitystekniikka

Jyri Siimes

jyri.siimes@tyk.info
teatteri-ilmaisu, tuotanto

Liina Siimes

liina.siimes@tyk.info
tanssi-ilmaisu, vanhat tanssit

Pia Sivunen

pia.sivunen@tyk.info
media, tuotanto

Leena Tanhua

leena.tanhua@tyk.info
musiikki-ilmaisu

Vuokko Tolonen

vuokko.tolonen@tyk.info
luova kirjoittaminen

Erityisopetus

Anu Raitala

erityisopettaja

050 470 7526
anu.raitala@tyk.info
Tavattavissa ajanvarauksella ma-pe Tyllin 3.kerroksessa huoneessa 323. Ajanvaraukset Wilma-viestillä, tekstiviestillä, soittamalla tai sähköpostilla.