×

Yhteystiedot

1. vuosikurssin ryhmänohjaajat

Marjo Fränti

marjo.franti@tyk.info
19A
saksan luokka

Lari Heino

lari.heino@tyk.info
19B
uskonnon luokka

Simo Järvinen

simo.jarvinen@tyk.info
19C
algebran luokka

Petter Kinnunen

petter.kinnunen@tyk.info
19D
Tylli 204

Saanamaria Lefort

saanamaria.lefort@tyk.info
19E
psykologian luokka

Eenariina Hämäläinen

eenariina.hamalainen@tyk.info
19F
Tylli 118

Toni Pohjanoksa

toni.pohjanoksa@tyk.info
19G
Tylli 211

Vuokko Koskivirta

vuokko.koskivirta@tyk.info
19H
äidinkielen luokka 2

Outi Huovinen

outi.huovinen@tyk.info
19I
biologian luokka

2. vuosikurssin ryhmänohjaajat

Anna-Maaria D'Incau

anna-maaria.dincau@tyk.info
18A
ATK-luokka

Syyslukukauden 2019 I-jakson ajan sijaisena Anna Kiviaho, anna.kiviaho@tyk.info

Kaisa Rajalahti

kaisa.rajalahti@tyk.info
18B
kieliluokka 1

Liina Siimes

liina.siimes@tyk.info
18C
tanssiluokka

Markus Luomajoki

markus.luomajoki@tyk.info
18D
fysiikan luokka

Harri Päiväsaari

harri.paivasaari@tyk.info
18E
filosofian luokka

Marietta Kunnas

marietta.kunnas@tyk.info
18F
ilmaisutaitoluokka

Tarja Tapio

tarja.tapio@tyk.info
18G
geometrian luokka

Harri Marttila

harri.marttila@tyk.info
18H
musiikin luokka

Sirkka Leppäluoto-Dupont

sirkka.leppaluoto-dupont@tyk.info
18I
Tylli 205

3. vuosikurssin ryhmänohjaajat

Jussi Talja

jussi.talja@tyk.info
17A
auditorio

Laura Helminen

laura.helminen@tyk.info
17B
englannin luokka

Jyri Siimes

jyri.siimes@tyk.info
17C
Tylli 125

Petteri Saari

petteri.saari@gmail.com
17D
elokuvastudio

Eila Eronen

eila.eronen@tyk.info
17E
kemian luokka

Annamaria Niemelä

annamaria.niemela@tyk.info
17F
kieliluokka 4

Martti Bergström

martti.bergstrom@tyk.info
17G
logiikan luokka

Martti Leinonen

martti.leinonen@tyk.info
17H
historian luokka

Tero-Matias Junnila

tero-matias.junnila@tyk.info
17I
äidinkielen luokka 1

Hannele Junttila

hannele.junttila@tyk.info
17J (4 vuoden opinto-ohjelmassa olevat)
Tylli 209

Kirsi Sirkka

kirsi.sirkka@tyk.info
17K (3,5 vuoden opinto-ohjelmassa olevat)
kieliluokka 2

The supervisor for exchange students

Heli Simola

heli.simola@tyk.info
VA
ranskan luokka

  • Tutor-opiskelijoiden yhteysopettaja on Liisa Huhta, liisa.huhta@tyk.info.
  • Opiskelijakunnan yhteysopettaja on Liina Siimes, liina.siimes@tyk.info.