×

Yhteystiedot

1. vuosikurssin ryhmänohjaajat

Marjo Fränti

marjo.franti@tyk.info
16A
Tylli 204

Lari Heino

lari.heino@tyk.info
16B
uskonnon luokka

Janna Leskinen

janna.leskinen@tyk.info
16C
fysiikan luokka

Petter Kinnunen

petter.kinnunen@tyk.info
16D
algebran luokka

Jouko Sipari

jouko.sipari@tyk.info
16E
biologian luokka

Outi Suominen

outi.suominen@tyk.info
16F
kieliluokka 3

Juha Brusila

juha.brusila@tyk.info
16G
kuvataiteen luokka

Leena Puonti

leena.puonti@tyk.info
16H
logiikan luokka

Outi Huovinen

outi.huovinen@tyk.info
16I
psykologian luokka

2. vuosikurssin ryhmänohjaajat

Anita Aho

anita.aho@tyk.info
15A
saksan luokka

Harri Päiväsaari

harri.paivasaari@tyk.info
15B
filosofian luokka

Tarja Tapio

tarja.tapio@tyk.info
15C
geometrian luokka

Anna-Maaria D’Incau

anna-maaria.dincau@tyk.info
15D
terveystiedon luokka

Sirkka Leppäluoto-Dupont

sirkka.leppaluoto-dupont@tyk.info
15E
Tylli 205

Anu Kivistö

anu.kivisto@tyk.info
15F
ATK-luokka

Markus Luomajoki

markus.luomajoki@tyk.info
15G
äidinkielen luokka 2

Marietta Kunnas

marietta.kunnas@tyk.info
15H
ilmaisutaitoluokka

Jaakko Paukkunen

jaakko.paukkunen@tyk.info
15I
auditorio

3. vuosikurssin ryhmänohjaajat

Tuula Väntönen

tuula.vantonen@tyk.info
14A
äidinkielen luokka 1

Marianne Autio

autiomarianne@hotmail.com
14B
Tylli 125

Martti Leinonen

martti.leinonen@tyk.info
14C
historian luokka

Petteri Saari

petteri.saari@tyk.info
14D
elokuvastudio

Eila Eronen

eila.eronen@tyk.info
14E
kemian luokka

Tero Junnila

tero.junnila@gmail.com
14F
Tylli 211

Jussi Talja

jussi.talja@tyk.info
14G
kieliluokka 2

Harri Marttila

harri.marttila@tyk.info
14H
fysiikan laboratorio

Marjo Puro

marjo.puro@tyk.info
14I
tanssiluokka

Kirsi Sirkka

kirsi.sirkka@tyk.info
14J (pidennetyssä opinto-
ohjelmassa olevat)
opoluola

Hannele Junttila

hannele.junttila@tyk.info
14K (pidennetyssä opinto-
ohjelmassa olevat)
Tylli 209

  • The supervisor for exchange students is Kaisa Rajalahti, kaisa.rajalahti@tyk.info.
  • Tutor-opiskelijoiden yhteysopettaja on Liisa Huhta, liisa.huhta@tyk.info.
  • Opiskelijakunnan yhteysopettaja on Sirkka Leppäluoto-Dupont, sirkka.leppaluoto-dupont@tyk.info.