×

Yhteystiedot

1. vuosikurssin ryhmänohjaajat

Anna-Maaria D'Incau

anna-maaria.dincau@tyk.info
18A
terveystiedon luokka
(päivystys torstaisin klo 9.15–9.35 terveystiedon luokassa)

Kaisa Rajalahti

kaisa.rajalahti@tyk.info
18B
kieliluokka 1
(päivystys torstaisin klo 9.15–9.35 kieliluokka 1:ssä)

Liina Siimes

liina.siimes@tyk.info
18C
tanssiluokka
(päivystys keskiviikkoisin klo 9.15–9.35 tanssiluokassa)

Markus Luomajoki

markus.luomajoki@tyk.info
18D
äidinkielen luokka 2
(päivystys torstaisin klo 9.15–9.35 äidinkielen luokka 2:ssa)

Harri Päiväsaari

harri.paivasaari@tyk.info
18E
filosofian luokka
(päivystys keskiviikkoisin klo 9.15–9.35 filosofian luokassa)

Marietta Kunnas

marietta.kunnas@tyk.info
18F
ilmaisutaitoluokka
(päivystys perjantaisin klo 9.15–9.35 ilmaisutaitoluokassa)

Tarja Tapio

tarja.tapio@tyk.info
18G
geometrian luokka
(päivystys torstaisin klo 9.15–9.35 geometrian luokassa)

Harri Marttila

harri.marttila@tyk.info
18H
musiikin luokka
(päivystys tiistaisin klo 9.15–9.35 musiikkiluokassa)

Sirkka Leppäluoto-Dupont

sirkka.leppaluoto-dupont@tyk.info
18I
Tylli 205
(päivystys perjantaisin klo 9.15–9.35 Tylli 205:ssä)

2. vuosikurssin ryhmänohjaajat

Jussi Talja

jussi.talja@tyk.info
17A
kieliluokka 2
(päivystys torstaisin klo 9.15–9.35 auditoriossa)

Laura Helminen

laura.helminen@tyk.info
17B
englannin luokka
(päivystys tiistaisin klo 9.15–9.35 englannin luokassa)

Marjo Puro

marjo puro@tyk.info
17C
Tylli 125
(päivystys maanantaisin klo 9.15–9.35 Tylli 125:ssä)

Petteri Saari

petteri.saari@gmail.com
17D
elokuvastudio
(päivystys torstaisin klo 9.15–9.35 elokuvastudiossa)

Eila Eronen

eila.eronen@tyk.info
17E
kemian luokka
(päivystys tiistaisin klo 9.15–9.35 kemian luokassa)

Annamaria Niemelä

annamaria.niemela@tyk.info
17F
kieliluokka 4
(päivystys tiistaisin klo 9.15–9.35 kieliluokka 4:ssä)

Antti Kilpijärvi

antti.kilpijarvi@tyk.info
17G
Tylli 118
(päivystys tiistaisin klo 9.15–9.35 Tylli 118:ssa)

Martti Leinonen

martti.leinonen@tyk.info
17H
historian luokka
(päivystys perjantaisin klo 9.15–9.35 historian luokassa)

Tero-Matias Junnila

tero-matias.junnila@tyk.info
17I
Tylli 211
(päivystys maanantaisin klo 9.15–9.35 Tylli 118:ssa)

3. vuosikurssin ryhmänohjaajat

Marjo Fränti

marjo.franti@tyk.info
16A
saksan luokka
(päivystys tiistaisin klo 9.15–9.35 saksan luokassa)

Lari Heino

lari.heino@tyk.info
16B
uskonnon luokka
(päivystys perjantaisin klo 9.15–9.35 uskonnon luokassa)

Janna Leskinen

janna.leskinen@tyk.info
16C
fysiikan luokka
(päivystys perjantaisin klo 9.15–9.35 alaopettajainhuoneessa)

Petter Kinnunen

petter.kinnunen@tyk.info
16D
Tylli 204
(päivystys maanantaisin klo 9.15–9.35 Tylli 204:ssä)

Jouko Sipari

jouko.sipari@tyk.info
16E
biologian luokka
(päivystys maanantaisin klo 9.15–9.35 biologian luokassa)

Outi Suominen

outi.suominen@tyk.info
16F
kieliluokka 3
(päivystys keskiviikkoisin klo 9.15–9.35 kieliluokka 3:ssa)

Juha Brusila

juha.brusila@tyk.info
16G
kuvataiteen luokka
(päivystys keskiviikkoisin klo 9.15–9.35 kuvataiteen luokassa)

Leena Tanhua

leena.tanhua@tyk.info
16H
logiikan luokka
(päivystys keskiviikkoisin klo 9.15–9.35 musiikin luokassa)

Outi Huovinen

outi.huovinen@tyk.info
16I
psykologian luokka
(päivystys tiistaisin klo 9.15–9.35 liikuntasalissa)

Kirsi Sirkka

kirsi.sirkka@tyk.info
16J (4 vuoden opinto-
ohjelmassa olevat)
Tylli 207
(päivystys keskiviikkoisin klo 9.15–9.35 opohuoneessa)

Elsi Maijala-Juuti

elsi.maijala-juuti@tyk.info
16K (3,5 vuoden opinto-
ohjelmassa olevat)
äidinkielen luokka 1
(päivystys tiistaisin klo 9.15–9.35 äidinkielen luokka 1:ssä)

The supervisor for exchange students

Heli Simola

heli.simola@tyk.info
VA
ranskan luokka
(päivystys tiistaisin klo 9.15–9.35 ranskan luokassa)

  • Tutor-opiskelijoiden yhteysopettaja on Liisa Huhta, liisa.huhta@tyk.info.
  • Opiskelijakunnan yhteysopettaja on Liina Siimes, liina.siimes@tyk.info.