×

Yhteystiedot

1. vuosikurssin ryhmänohjaajat

Jussi Talja

jussi.talja@tyk.info
17A
kieliluokka 2
Sijaisena Liina Siimes kahden ensimmäisen jakson ajan

Laura Helminen

laura.helminen@tyk.info
17B
kieliluokka 3

Marjo Puro

marjo puro@tyk.info
17C
kieliluokka 1

Petteri Saari

petteri.saari@gmail.com
17D
elokuvastudio
Sijaisena Waltteri Kivelä 20.9.–22.12.2017 välisen ajan.

Eila Eronen

eila.eronen@tyk.info
17E
kemian luokka

Annamaria Niemelä

annamaria.niemela@tyk.info
17F
kieliluokka 4

Antti Kilpijärvi

antti.kilpijarvi@tyk.info
17G
Tylli 118

Martti Leinonen

martti.leinonen@tyk.info
17H
historian luokka

Tero-Matias Junnila

tero-matias.junnila@tyk.info
17I
Tylli 211

2. vuosikurssin ryhmänohjaajat

Marjo Fränti

marjo.franti@tyk.info
16A
saksan luokka

Lari Heino

lari.heino@tyk.info
16B
uskonnon luokka

Janna Leskinen

janna.leskinen@tyk.info
16C
fysiikan luokka

Petter Kinnunen

petter.kinnunen@tyk.info
16D
algebran luokka

Jouko Sipari

jouko.sipari@tyk.info
16E
biologian luokka

Outi Suominen

outi.suominen@tyk.info
16F
englannin luokka

Juha Brusila

juha.brusila@tyk.info
16G
kuvataiteen luokka

Leena Puonti

leena.puonti@tyk.info
16H
logiikan luokka

Outi Huovinen

outi.huovinen@tyk.info
16I
psykologian luokka

3. vuosikurssin ryhmänohjaajat

Harri Marttila

harri.marttila@tyk.info
15A
musiikin luokka

Harri Päiväsaari

harri.paivasaari@tyk.info
15B
filosofian luokka

Tarja Tapio

tarja.tapio@tyk.info
15C
geometrian luokka

Anna-Maaria D’Incau

anna-maaria.dincau@tyk.info
15D
terveystiedon luokka

Sirkka Leppäluoto-Dupont

sirkka.leppaluoto-dupont@tyk.info
15E
Tylli 205

Anu Kivistö

anu.kivisto@tyk.info
15F
ATK-luokka

Markus Luomajoki

markus.luomajoki@tyk.info
15G
äidinkielen luokka 2

Marietta Kunnas

marietta.kunnas@tyk.info
15H
ilmaisutaitoluokka

Jaakko Paukkunen

jaakko.paukkunen@tyk.info
15I
auditorio

Elsi Maijala-Juuti

elsi.maijala-juuti@tyk.info
15J (4 vuoden opinto-
ohjelmassa olevat)
äidinkielen luokka 1

Liisa Huhta

liisa.huhta@tyk.info
15K (3,5 vuoden opinto-
ohjelmassa olevat)
ruokalan kabinetti

  • The supervisor for exchange students is Kaisa Rajalahti, kaisa.rajalahti@tyk.info.
  • Tutor-opiskelijoiden yhteysopettaja on Liisa Huhta, liisa.huhta@tyk.info.
  • Opiskelijakunnan yhteysopettaja on Sirkka Leppäluoto-Dupont, sirkka.leppaluoto-dupont@tyk.info.